Жовківські прочани взяли участь в ювілейних святкуваннях у Гошеві

«Коли ви повні себе, ви не можете бути наповнені Богом. Але коли ви спустошите себе, у Бога з’явиться посудина, якою Він зможе скористатися»

(Макс Лукадо)

Вкотре Гошівська обитель збирає прочан, щоби ті черпали у свої посудини невичерпних Божих Ласк. Це місце, де втомлене клопотами людське серце віднаходить тишу і спокій.

Цими вихідними на Ясній Горі зібралися тисячі прочан, щоби у молитві подякувати Господеві за дар 400-річного служіння Василіянського Чину святого Йосафата.

Парафіяни храму Пресвятого Серця Христового також скористали з цієї нагоди і долучилися до прощі.

Центральною подією святкувань стала Архиєрейська Божественна Літургія за участі Глави і Отця УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука та єпископів Синоду УГКЦ. Ця спільна молитва була, найперше, подякою за ті покликання, які ми маємо, а також можливістю випросити у Бога ласки нових добрих провідників нашого народу.

Присутність на святкуванні такої численної кількості прочан лише підтвердила, що ми потребуємо Бога нащодень… Ми потребуємо, щоби Він був з нами… Ми потребуємо Його Милосердя і безмежних ласк.

Втомлені, але щасливі прочани повернулися до своїх домівок не лише з емоціями та враженнями, вони повернулися з Христом, якого зустріли у Святих Тайнах Покаяння та Євхаристії та у своїх ближніх. Це був гарний день, коли велика василіянська родина зібралася разом, щоб славити свого Небесного Отця.

Повідомила Галина Шиделко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

OSBM Zhovkva