Відбулись передріздвяні реколекції у нашому храмі

Уже традиційно у нашому храмі напередодні Різдва пройшли парафіяльні реколекції. Цього разу поділитися Божим Словом до нас завітав преподобний о. Анастасій Кабаль, ЧСВВ. Священик-василіянин, котрий, окрім виконування душпастирської праці у монастирі святих апостолів Петра і Павла міста Дрогобича, також є викладачем катехитики у Василіянському Інституті Філософько-Богословьких Студій у Брюховичах та Київській Трьохсвятительській семінарії УГКЦ.

У своїх роздумах, на основі книги Одкровення, реколектант говорив про те, як читати і розуміти Живе Слово Боже у Святому Писанні, щоб Воно неодмінно стало Словом Життя для кожного. Також у світлі цієї ж книги о. Анастасій звернув увагу на Божественну Літургію, яка є «місцем неба на землі» де сам «Хритос той самий вчора, сьогодні і завжди», котрий промовляє до нас у Євангелії і з яким ми єднаємося у Пресвятій Євхаристії.

В часі реколекцій велика кількість вірних приступала до Святої Тайни Покаяння та Пресвятої Євхаристії. Тому настоятель монастиря о. Володимир Маланюк, ЧСВВ під час урочистої Святої Літургії об 11 годині в неділю 31 грудня, подякував не тільки провідникові-проповіднику, але й численним вірним за активну участь у реколекціях та належне духовне приготування до свята Різдва Господа нашого Ісуса Христа.

о. Лазар Громадський, ЧСВВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

OSBM Zhovkva