Прощання з колядою у нашому храмі

11 лютого у храмі  Пресвятого Серця Христового лунав  відгомін Різдвяної коляди. Усі: дорослі і малі зібралися разом, щоби  знову відчути і пережити цей дух Різдва, згадати традиції нашого народу, прославляти Того, Хто Своїм народженням приніс справжню Радість цілому світові, і в такий спосіб духовно відпочити.

У Різдвяний час, по-особливому перед нами постає вибір – прийняти чи не прийняти до свого серця Новонародженого Христа. У вертепі, який представили Аніматори спільноти МоКаДо, молодь намагалася показати боротьбу світлої і темної сторони за серце людини та за відкритість його перед Богом.

Коляда має дуже глибокий духовний зміст, адже, коли вдуматися у її слова, то одразу можна відчути, як у простий, народний спосіб, висловлюється велике таїнство віри, віри у Воплочення – в прихід у людському тілі на землю Божого Сина. Дзвінкою колядою прославляли Творця діти катехитичної школи, духовенство, дитячий хор, хори «Ангельський спів», «Благовість» і «Джерело».

Це була гарна нагода і час прослави Бога за те, що Він забажав прийти на землю і оселитися між людьми. Розійшовшись по своїх домівках, кожен  пішов з усмішкою на обличчі, взявши з собою частинку радості Новонародженого Христа, якої вистачить до наступного року.

Галина Шиделко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

OSBM Zhovkva