Хресна Дорога у місті Жовква

Хресна Дорога – це особлива молитва, де вірні мають можливість роздумувати над муками нашого Спасителя. Це особиста зустріч людини і Бога, в якій вона знову і знову  переконується  у правдивості та безмежності любові Бога до свого створіння.

Вже традиційно, в час Великого посту, вулицями нашого міста проходить Хресна Хода, яку організовують отці ВасиліяниЖовківського монастиря разом зі священиками Жовківського Деканату УГКЦ, а також з о. Йосифом Леговичем РКЦ і о. Петром Бранцем УПАЦ.

Оскільки 2018 рік є проголошений Синодом Єпископів УГКЦ «Роком Божого Слова», тому і центральною думкою усіх роздумів над стаціями Хресної Дороги було «важливість Божого Слова у житті людини». Роздумуючи над стражданнями Господа нашого Ісуса Христа, ми намагалися застановитися над нашим життям і жертвували цю Хресну Дорогу і всі наші молитви за мир в Україні, в наших серцях та родинах.

Слово Боже – це світло, яке допомагає  освітити  наш життєвий шлях і зрозуміти, в якому напрямку рухатися. Проповіді отців і роздумування над стаціями заохочували прийняти це світло і жити ним, щоб воно стало нашим орієнтиром у житті, завдяки якому людина може вийти з духовної темряви і осягнути  славне Воскресіння.

Галина Шиделко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

OSBM Zhovkva