«Кубок блаженного Якима для вівтарників»

11 – 12 жовтня у Жовкві відбулись футбольні змагання вівтарних дружин василіянських монастирів. Цей турнір був проведений вперше, і присвячений пам’яті одного із трьох дрогобицьких мучеників, а саме блаженного о. Якима Сеньківського, ЧСВВ. Безпосередніми учасниками цієї події стали юнаки-вівтарники Івано-Франківського, Гошівського, Дрогобицького, Червоноградського, Золочівського та звичайно ж Жовківського монастирів.

Розпочалися змагання із благословення учасників у храмі Пресвятого Серця Христового місцевого монастиря, яке уділив особисто о. Протоігумен Йоан Школик, ЧСВВ. Міні-футбольні матчі відбувались на спортивному майданчику Жовківської загальноосвітньої школи №1. В п’ятницю 11 жовтня тривав груповий етап,на якому визначилися учасники ігор за 3-тє місце та фіналісти. В суботу 12 жовтня відбулись товариські зустрічі команд, котрі не змогли пройти в наступний етап змагань,зі збірною командою отців провідників вівтарників.

Справжні драматичні футбольні баталії відбувалися в матчах за призові місця, оскільки обидва завершилися серіями пенальті. І першим переможцем і володарем кубка на честь блаж. Якима Сеньківського, ЧСВВ стала команда вівтарників Золочівського монастиря із своїм провідником-тренером о. Домініком Налисником, ЧСВВ. У фіналі їм поступилася команда Гошівського монастиря, яку очолює о. Мар’ян Гробельний, ЧСВВ. Господарі змагань жовківчани фінішували третіми, здолавши в серії пенальні вівтарників Кристинопільського монастиря (Червоноград).

Нагороди учасникам змагань вручав представник Протоігумена, секретар Провінції о. Віктор Квасній, ЧСВВ та настоятель місцевого монастиря о. Володимир Маланюк, ЧСВВ який разом із своїмипомічниками, о. Михайлом Лехновським, ЧСВВ та о. Лазарем Громадським, ЧСВВ,дбали про проживання вівтарників-гостей в Жовківській обителі. 

Сподіваємося це тільки перший крок для встановлення таких зустрічей на постійній основі, з метою розвитку міцних приятельських відносин між спільнотами наших монастирів, а зокрема вівтарних дружин. Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився і посприяв у організації і проведенні цього свята для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

OSBM Zhovkva