Молодіжний хор “Ангельський спів” церкви Пресвятого Серця Христового

У березні 1998 року с.Емануїла, СНДМ заснувала молодіжний хор із членів Апостольства молитви. У 2000 році керівником хору стала Руслана Хомин. Новостворений колектив отримав назву “Ангельський спів”. Хор співає щонеділі у храмі Божественну Літургію, бере активну участь у житті парафії. Дуже важливими для розвитку хору були поїздки до храмів Львівщини, Івано-Франківщини та до Волинського краю, які зміцнювали колектив.

На сьогоднішній день хор має постійний склад учасників, напрацьований репертуар, продовжує свою активну творчу роботу, постійно бере участь у святкових концертах та інших заходах нашого міста.

Колектив запрошували до участі у Різдв’яному фестивалі молодіжних хорів “Хори ангельські співають” м.Броди-2016 р., м.Радехів-2017 р., у фестивалі церковних хорів “Тебе Бога хвалимо” м.Львів 2016 р., у фестивалі “Прощання з колядою” м.Жовква 2015 р., 2016 р. Хор “Ангельський спів” був учасником VIII-го Різдв’яного фестивалю “Коляда на Майзлях” м.Івано-Франківськ, 2017р. за що нагороджений грамотами та відзнаками.

OSBM Zhovkva