Спільнота Василіянських Аніматорів МоКаДо

Дуже важливу місію в житті парафії Пресвятого Серця Христового в Жовкві, що при василіянському монастирі Різдва Христового виконують василіянські аніматори МоКаДо (Молитва-Катехизація- Дозвілля). Вже протягом декількох років вони проводять для дітей Веселі канікули з Богом, організовують різноманітні заходи, проводять катехизацію та багато іншого і цим показують свою відповідальну приналежність до своєї парафії, Церкви.

МоКаДо – це активна та небайдужа молодь парафії, яка за допомогою молитви, катехизації та дозвілля прославляє Бога, живе за християнськими цінностями відповідно до вчення Церкви та заохочує інших духовно зростати та крокувати до святості разом.

Щоб передавати досвід практичних знань праці з дітьми при парафії існує школа (ШКОЛА ВАСИЛІЯНСЬКИХ АНІМАТОРІВ МОКАДО), де виростають нові покоління аніматорів, які продовжують добру справу. На зустрічах досвідчені аніматори діляться основами педагогіки, допомагають учасникам духовно зростати практикуючими християнами, а також розповідають як через ігри та банси можна виховувати та навчати радісного життя разом з Богом. Після 1-го року навчання випускники школи мають можливість попрактикуватися на щорічному таборі Веселі канікули з Богом.

Історія МоКаДо

Школа василіанських аніматорів МоКаДо заснована у 2014 році, хоча спільнота аніматорів веде свою діяльність ще з 2008 року. З того часу в школі навчається та виховується молодь, яка може та хоче у нестандартний, веселий та креативний спосіб доносити Добру новину до молодшого покоління. З часу заснування спільноти, небайдужі хлопці та дівчата провели 20 дитячих таборів та організували безліч різноманітних заходів: вистави, хорошою традицією є щорічні Вечорниці, коляда, молодіжна Хресна Дорога, розмальовування писанок, гаївки в центрі міста та багато інших подій.

Щоб більше дізнатися про наших аніматорів, перейдіть за посиланням на сайт спільноти.

ПЕРЕЙТИ
OSBM Zhovkva